Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de tuns profesional, IClipper K6S, baterie lithium 2500mAh, autonomie 300 de minute, afisaj digital, lama din otel inoxidabil. Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Zona corporala Sprancene Cap Picioare Barba Brate Tip produs Aparat de tuns Trimmer facial Aparat de tuns corporal Pentru Barbati Tip utilizare Profesional Destinat pentru Tundere Detaliere Conturare Tip alimentare Acumulator Material lame Inox Invelis lame Inox Functii Afisaj digital Incarcare rapida Tehnologie Acumulator Lithium-Ion Usor de folosit, curatat si intretinut Usor de folosit Ultra slientoasa Lame din otel inoxidabil LED Indicator led de incarcare Indicator incarcare acumulator Indicator incarcare Incarcare rapida Afisare a nivelului de incarcare a bateriei 4 tipuri de piepteni : 3mm,6mm,10mm,13mm Numar capete incluse 4 Continut pachet 1 x Alimentator 1 masina de tuns 4 x Piepteni tuns - 0,6 - 10 mm 1 perie curatare Culoare Silver CARACTERISTICI TEHNICE Tip acumulator Lithium-Ion Capacitate acumulator 2500 mAh Timp incarcare 180 min Autonomie 300 min DIMENSIUNI Lungime 190 mm Latime 40 mm Greutate 377 g Brand: IClipper Profesional
- Număr anunț
- DA28480776
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39712100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.