Atribuită
Cumpărare directă
Cu noul scaun cu rotile pliabil BASIC extindem gama noastra oferind un produs în care atât design-ul, cât și materialele folosite la fabricarea sa au fost optimizate pentru a oferi aceste modele de scaune de prestatii ample, la un pret excelent. Scaunul cu rotile BASIC este un produs solis si rezistent, special creat pentru a suporta o utilizare intensa in orice situatie. Este indicat pentru persoane cu mobilitate redusa, situatii circumstanțiale sau cronice, si ca un element de serviciu esential ein spitale, centre de lucru, centre comerciale, edificii publice si oficiale, hotel etc. CARACTERISTICI: Rezistent și durabil. Structura de oțel vopsită. Pliabil astfel încât să poată fi transportat și depozitat confortabil. Glisare excelentă. Roți autopropulsate cu formă anatomică pentru a îmbunătăți aderența utilizatorului. Roțile solide, roțile din spate cu spițe metalice și cu un model marcat pentru o prindere și o aderență perfectă. Frână de mână accesibilă pe ambele părți. Maneta de frână pentru insotitor. Cureau de fixare. Suport brate fixe. Suport picioare rabatabile. Greutate maxima suportata de 120 kg. DATE TEHNICE: Dimensiuni scaun de-pliat: Lățimea depliat de la roată la roată: 68 cm Latime utila sezut : 46 cm Lungime utila sezut: 42 cm Inaltime utila spatar : 40 cm -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28425482
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.880 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.