Atribuită Cumpărare directă

Electrocardiograf ECG300G de trei canale cu analiza simultana de 12 derivatii si sistem de imprimare termica ale formelor de unda ECG . CARACTERISTICI: Ecran LCD-TFT color cu monitor de 3.5", care afiseaza modul de lucru si forma de unda ECG. Verificati forma de unda inainte de a imprima pentru a economisi hartie de registru.. 12 derivatii de achizitionare simultana, procesor de semnal digital, pentru a obtine o mai buna calitate de forma de unda de ECG, prin filtrul AC, filtrul de linie de baza si filtrul de EMG. Vizualizarea simultana de 3/6/12 derivatii de forma de unda ECG, si stadiul modului de imprimare, sensibilitate, viteza, filtru, etc, pentru usurarea interpretarii. Include moduri multiforme de imprimare si format, cum ar fi auto 3*4+1, auto 3.4, auto 2*6+1, auto 2*6, auto 4*3, ritm 4, ritm 3, ritm 2 si manual...etc. Imprimarea lungimii de unda se poate regla. Include in plus functie de imprimare periodica. Functie de auto-analiza regulara si auto-interpretare a parametrului de unda ECG. Furnizeaza parametri de masurare cum ar fi HR, interval P-R, durata P, durata QRS, durataT, interval Q-T, Q-Tc, axa P, axa QRS, axa T, R (V5), S (V1), R (V5)+S (V1), etc. Include in plus functia de interpretare automatica pentru a asista profesionalul medical. Sursa de alimentare AC si DC. Include un sistem de baterie de litiu de polimer reincarcabila pentru 4 ore de functionare continua. Imprimare de 150 de forme de unda ECG, 90 minute continuu. Mare capacitate de memorie pentru a

Număr anunț
DA28380023
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33123200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat