Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta multifunctionala , A4 , Color , Laser , Printer , 31ppm , 2,400 x 600dpi , 512MB , caseta 250 coli , duplex print , USB 2.0 & USB Host , Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T , Wireless LAN , starter toner inclus 3,000 pagini negru, 1,800 pagini cyan, magenta & galben.
- Număr anunț
- DA28386673
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.