Atribuită
Cumpărare directă
Laptop HP 15.6 inch LED FHD 250 nits Narrow Bazel (1920x1080), Intel Core i3-1005G1 (1.2GHz, up to 3.4GHz, 4MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD 256GB PCIe NVMe, no ODD, Card reader, Boxe stereo integrate, Webcam HD, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11b/g/n (1x1), Bluetooth 4.2, Porturi: 2x Type-A/ 1x Type-C/ 1x HDMI 1.4b/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh, Tastatura texturata cu touchpad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.74 kg, Dimensiuni 35.8 x 24.2 x 1.99 cm, Free DOS
- Număr anunț
- DA28386659
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.508 RON
- Valoare atribuită
- 7.508 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.