Atribuită Cumpărare directă

Sistem Desktop CPU Intel Celeron G4930, 8GB RAM, SSD 240G, MB MSI H310M PRO VDH PLUS, Licenta Windows 10 pro

Număr anunț
DA28386571
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.044 RON
Valoare atribuită
6.044 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.044 RON

din 6.044 RON estimat