Atribuită
Cumpărare directă
Camera exterior IP, 4 Mp, cu IR la 50m, IP 67, WDR, lentila 2.8mm - Buc. 6 Camera exterior IP, 4 Mp, cu IR la 80m, IP 67, WDR, lentila 2.8mm - Buc. 4 Camera exterior IP, 4 Mp, cu IR la 30m, IP 67, WDR, lentila 2.8mm - Buc. 2 Camera dome IP, 4Mp, cu IR la 30m, IP 67, WDR, lentila 2.8mm - Buc. 2 Camera speed dome, 4 Mp, cu IR la 100m, IP 67, WDR, zoom optic 25X - Buc. 1 NVR 32 canale IP pana la 12 Mp, accepta 4 HDD de pana la 6Tb, HDMI 4K - Buc. 1 HDD 4Tb video edition - Buc. 2 UPS 2000 VA - Buc. 1 Suport aluminiu cu doza pentru conectica - Buc. 12 Suport aluminiu si otel inoxidabil pentru montaj pe colt al camerei speed dome - Buc. 1 Rack 18U 600x600x988mm cu ventilatie si 1 polita fixa - Buc. 1 Polita fixa pentru rack - Buc. 1 Cofret metalic cu ventilatie, termostat si distributie electrica - Buc. 2 Echipament gigabit cu 5 porturi SFP si 1 port RJ45 - Buc. 1 Switch 16 porturi RJ45 POE si 2 porturi combo RJ45 sau SFP gigabit - Buc. 1 Switch industrial 8 porturi RJ45 POE, 1 port combo RJ45 sau SFP gigabit - Buc. 2 Modul SFP FO gigabit - Buc. 4 Cablu FTP CAT5E - m 480 Cablu fibra optica, 4 fibre + 2x1mm cupru - m 180 Sudura fibra optica, inclusiv accesorii - Buc. 4 Material marunt (dibluri, suruburi,coliere, suport, cleme, etc.) Proiectare, instalare si configurare Buc. 1
- Număr anunț
- DA28375520
- Autoritate contractantă
- PALATUL CULTURII TEODOR COSTESCU (CUI 4337557)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
- Cod CPV
- 35125000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.988 RON
- Valoare atribuită
- 23.988 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.