Atribuită Cumpărare directă

DANONE NATURAL 125 GR BUC 150 1.00 PIZZA TOPING DANEMARCA BLOC KG 54 18.50 SUNCA PRAGA CRISTIM KG 80 16.70 SM. ROMFULDA 900 GR 20% BUC 30 9.70 SALAM CU SUNCA PRIMO 650 GR BUC 100 11.90 PENNE VITA PASTA 5 KG BUC 50 29.00 TON BUCATI 80 GR BUC 300 4.00 OASE GARF KG 50 7.60

Număr anunț
DA28430768
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.996 RON
Valoare atribuită
6.996 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.996 RON

din 6.996 RON estimat