Atribuită
Cumpărare directă
AMESTEC LEG GRADINA 2.5KG GRAD BUC 1 12,64 BEYOUTEA CEAI FR.PAD.40G 20PLIC/CUT BUC 6 2,45 BRANZA DE VACI 500GR VID BUC 2 6,665 CEREALE BATON NESQUIK 25G BUC 128 1,274 DANONE NATURAL 130G BUC 12 0,931 DELACO TELEMEA VACA VRAC KG 1,99 20,578 GYERMELY GRIS DE GRAU 1KG BUC 1 2,35 GYERMELY PASTE ALFABET CU 4 OUA 500G BUC 1 3,87 NESQUIK CREMA LAPTE 30*26G BUC 30 1,274 OREO FRESH MILK SNACK 30G BUC 24 2,94 OREZ BOB ROTUND 1KG HG BUC 3 6,077 PASTA TOMATE 180GR 30% BUC 10 2,646 PIEPT PUI DEZOSAT BANAT BUN CASEROLA KG 5,06 17,542 PULPE INFERIOARE CASEROLA KG 10,6 9,702 SMANTANA CASA BUNA 12% 370 G BUC 5 4,606 SPANAC FRUNZE 2.5KG BONDUELLE BUC 1 26,46 SUNCA PRAGA CRISTIM KG 3,03 20 TON SOLID 170GR EO 48/BAX BUC 10 7,644 UNT JAEGER 82% 250GR BUC 5 7,742 ZAHAR MARGARITAR 1KG KG 2 3,135
- Număr anunț
- DA28320000
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
- Furnizor / câștigător
- BRAVON SRL (CUI 4006324)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 838 RON
- Valoare atribuită
- 838 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.