Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate DISJUNCTOR MOTOR 0.63-1A GV2ME05AP Buc 2 SELADN22-Contact aux.2ND+2NI 3389110384031 Buc 2 CONTACTOR 9A 4KW 230V 50HZ 3P LC1D09P5 Buc 2 MUFA NEIZOLATA CUPRU TH4 Buc 10 TR TH6 Mufa neiz. 6mmp/100 5997374104012 SET 0.7 TR ZS064C Tub ter.c 6.4-3.2mm 6428000000082 Buc 1 Dioda:redresoare;THT;1kV;1A;Ammo Pack;Ifsm:30A;DO41, 1N4007 1N4007-DC Buc 20 TABLOU METAL 25X35X20XIP54 PM-25X35X20 Buc 1 Presetupa IP66 PG11 SC805.3342 805.3342 Buc 4 SC805.3345-PresetupaIP66 PG21 805.3345 Buc 1 SEA9N21546-IDPN 1P+N 10A C4500 3606480382291 Buc 2 Easy9 Intreruptor aut. 1P+N 4500 C 16A (C) EZ9P32616 Buc 2 SINA de montaj aparate Omega ( GALVANIZATA 1M) 14001 Buc 1 WK4SL Clema sir 4 galben ver EEWK5750490550 Buc 3 Cablu cupru H05VV-F 5x0.75 mmp (MYYM) 300/500V MYYM 5X0.75 ML 40 SEXB4BD33 Comutator 1-0-2 3389110887099 Buc 2 WK2.5U Cleme sir 2.5gri EEWK5750300550 Buc 10 WK4BL Clema sir 4mmpalbastru EEWK5750400556 Buc 4 WK4U Clema sir 4mm gri EEWK5750400550 Buc 3 Releu miniatura,24VDC,12A,2C/O RXM2AB1BD Buc 6 SERXZE2M114-SOCLU RELEU 3389119404242 Buc 6 Solicitam :Certificat de Conformitate; Declaratie de Conformitate ; Garantie;
- Număr anunț
- DA28396518
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- "TC 3" SRL (CUI 12951417)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.