Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REPARATIE AUTO - KIT AMBREIAJ - 1 X 781.52 - MANOPERA INLOCUIRE KIT AMBREIAJ - 1 X 462.18

Număr anunț
DA28477534
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243 RON
Valoare atribuită
1.243 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243 RON

din 1.243 RON estimat