Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA NR ANUNT: ADV1226048 1. PIRELLI 295/80 R22.5 DIRECTIE 154/149M - 1700 LEI/BUC 2 BUC - 3400 LEI 2. PIRELLI 315/80 R22.5 TRACTIUNE 156/150L - 1415 LEI/BUC 8 BUC - 11.320 LEI 3. KUMHO 185/65 R15 HA32 SOLUS ALL SEASON - 195 LEI/BUC 4 BUC - 780 LEI La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. LIVRAREA, MONTAREA, ECHILIBRAREA SE VA FACE GRATUIT LA LA PUNCTUL DE LUCRU DIN B-DUL DEM RADULESCU, NR.32 - SC NURVIL TUNING SRL DE PE RAZA MUNICIPIULUI RAMNICU VALCEA, CU MONTAJ SI ECOTAXA INCLUSE IN PRET. Costul cu livrarea va fi inclus in pret. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului.
- Număr anunț
- DA28393112
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500 RON
- Valoare atribuită
- 15.500 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.