Atribuită Cumpărare directă

REPARATII DRUM VICINAL GORGAN CONFORM OFERTEI NR. 2983/27.07.2021 DEPUSE LA PRIMARIA CENADE

Număr anunț
DA28489941
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
DRUMURI SI PODURI LOCALE ALBA SA (CUI 4331392)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212.875 RON
Valoare atribuită
212.875 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212.875 RON

din 212.875 RON estimat