Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie/întreținere periodică și reparații auto, după cum urmează: - AB – 71 – WPY – necesită revizie/întreținere periodică completă (schimb de ulei motor, înlocuire filtru de ulei, înlocuire filtru de aer, înlocuire filtru polen, înlocuire filtru de motorină etc.) + - AB – 11 – WAB – necesită înlocuire conductei intercooler + - AB – 10 – UST – necesită înlocuire plăcuțe de frână față. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcţii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28315672
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.602 RON
- Valoare atribuită
- 1.602 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.