Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII RELIZARE PROIECT TEHNIC SI ASISTENTA TEHNICA PT.CAMIN CULTURAL TONCIU

Număr anunț
DA34482166
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.861.210 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.861.210 RON