Atribuită Cumpărare directă

+ Servicii de vidanjare - 16mc*60lei/mc = 960,00 lei, fara TVA; + Servicii de curatare camine - 6buc*120lei/buc =720,00 lei, fara TVA + Curatare teava dn - 150 mm: 16ml*15lei/ml = 240,00 lei, fara TVA TOTAL = 1.920,00 lei, fara TVA

Număr anunț
DA28411650
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
Cod CPV
90470000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920 RON
Valoare atribuită
1.920 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.920 RON estimat