Atribuită Cumpărare directă

CABLU REMORCA ,CLAXON 24V , FURTUN ALIMENTARE ,PASAJ ROATA , BEC H11 N, BEC H4 ,BEC H7 ,SOLUTIE PARBRIZ ,PLACUTE FRANA SPATE RENAULT , PLACUTE FRANA FATA RENAULT , APARATOARE NOROI

Număr anunț
DA28344062
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI 8511850)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat