Atribuită Cumpărare directă

65957/1 Cablu frana mana 2x62.00 = 124 Ron 758125 Placute frana 61.75 Ron 10458341 Rulment roata 2x115.10 = 230.20 Ron 32795 Saboti frana 68.07 Ron 10583031 Ulei hidraulic 527.54 Ron

Număr anunț
DA28366903
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI 28696329)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.011 RON
Valoare atribuită
1.011 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.011 RON

din 1.011 RON estimat