Atribuită Cumpărare directă

Bowie-Dick Card de unica folosinta pentru validarea sterilizarii cu abur la 134C, timp de 3.5 minute. In conformitate cu ISO11140-1 si ISO11140-4; dimensiune 90 x 50 mm Schimbarea culorii de la mov la verde 120 buc / pachet Valabilitate 5 ani de la data fabricatiei Fabricat in Argentina

Număr anunț
DA28433103
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare atribuită
1.170 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170 RON

din 1.170 RON estimat