Atribuită Cumpărare directă

Etanol absolut 99.8%, grad pa., 10L ISOLATE II Genomic DNA Kit, 250 reactii: 1 Pac Tuburi Eppendorf 1.5 ml, SafeLock, libere de DNaze, RNaze, ADN, inhibitori PCR, 1000 buc/pachet: 6 Pac Cryobox de congelator din carton cu capac, separatoare, 81 godeuri, 5 buc/pach: 4 Pac. Varfuri 200ul LONG, la punga, 1000buc/punga: 8 pungi Termen de livrare: maxim 30 de zile de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, Denes Avar Lehel. Responsabil achizitie: Simona Muntean.

Număr anunț
DA28318346
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696600-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.204 RON
Valoare atribuită
6.204 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.204 RON

din 6.204 RON estimat