Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE COMPUS DIN HARTIE IGIENICA MINIJUMBO--72 BUC X 4,20 HARTIE IGIENICA 3 STR --80 BUC X 1.26 LEI CIF CREMA -16 BUC 9,24 LEI CLIN GEAM-20 BUC X 6.30 LEI ASEVI PARDOSEALA 48 BUC X 12.61 LEI DETARTRANT NUFAR -24 BUC X 8.24 LEI MANUSI EXAMINARE - 3 CUTII X 57.14 LEI DOMESTOS - 60 BUC X 9.24 LEI SPIRT MEDICINAL 36 BUC X 5.88 LEI DEO PONS WC- 24 BUC X 12.61 LEI MOP 200 GR - 20 BUC X 4.20 LEI FAIRY VASE -36 BUC X 7.56 LEI BATERII AA -12 BUC 2.52 LEI RACLETE GEAM -4 BUC X 20.17 LEI PROSOP HARTIE 100 ML -30 BUC X 3.40 LEI PRONTO SPRAY -24 BUC X 12.61 LE

Număr anunț
DA28361465
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU (CUI 24757350)
Furnizor / câștigător
TOP SISTEM 98 SRL (CUI 10831538)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.378 RON
Valoare atribuită
4.378 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
11.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.378 RON

din 4.378 RON estimat