Atribuită Cumpărare directă

Tabla neagra creta, magnetica 120x240 cm– descriere produs O imbinare dintre clasic si modern: tabla creta neagra, magnetica. Permite scrierea cu ajutorului cretei, dar si atasarea documentelor cu magneti colorati. Rama este confectionata din aluminiu, iar colturile sunt rotunjite, din plastic. Sistemul de montare este usor de realizat si inclus. Beneficiati de excelentul raport calitate-pret la tabla creta, magnetica 120x240 cm! Caracteristici tabla neagra creta, magnetica 120x240 cm Rama profil aluminiu Latime rama: 1.7 cm Suprafata magnetica Colturi rotunjite din plastic gri Culoare tabla: negru Pentru scriere se foloseste creta si pentru stergere burete umed Se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete Doua sistem de prindere la alegere: cu dibluri in cele 4 colturi sau cu agatatori culisante Tavita: de 60 cm lungime si 5 cm latime, culisanta Dimensiuni: 120x240 cm Se livreaza acoperita cu folie de protectie ce trebuie scoasa inainte de utilizare Fabricata in China Garantie - 2 ani

Număr anunț
DA28445230
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.546 RON
Valoare atribuită
7.546 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.546 RON

din 7.546 RON estimat