Atribuită Cumpărare directă

CORNIER 50*50*5 ML 30 2 ANCORA CHIMICA BUC 3 3 BURGHIU HSS DIN 338 5CO BUC 6 4 ARMEG BURG PROFI SDS PLUS 10X210 BUC 10 5 ARMEG BURG PROFI SDS PLUS 12X210 BUC 10 6 REDUCTIE ALAMA 1-1/2 BUC 20

Număr anunț
DA28399786
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI 27457340)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44531700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223 RON
Valoare atribuită
1.223 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223 RON

din 1.223 RON estimat