Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 214086 1- Orink OR-106R02773 Toner negru Compatibil OR-LX3020/LX3025 2 x 83.19 = 166.38 Lei 2- Orink OR-CE505A/ CF280A Toner negru Compatibil CE505A/ CF280A 1 x 60.50 = 60.50 Lei 3- Premium PE-109R01485 Toner negru Compatibil PE-LXWC3210 2 x 73.11 = 146.22 Lei 4- Redbox RB-Q2612A/FX-10-UNIVRD Toner negru Compatibil Q2612A/FX-10 4 x 43.70 = 174.80 Lei 5- Redbox RB-TN-2421 Toner negru Compatibil TN2421 2 x 68.91 = 137.82 Lei Total = 685.72 Lei
- Număr anunț
- DA28459790
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685 RON
- Valoare atribuită
- 685 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.