Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse conform specificațiilor din SEAP. La reperul ''Tricou inscripționat bun rămas ", cantitățile pe mărimi sunt următoarele: 20 - S, 80 - M, 150 - L, 80 - XL, 20 - XXL.

Număr anunț
DA28486373
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
KA PROMOTION LINE SRL (CUI 23118898)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.200 RON
Valoare atribuită
18.200 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.200 RON

din 18.200 RON estimat