Atribuită Cumpărare directă

Reactivi si consumabile proiect de cercetare PED 537/2021: Tetrabutylammonium hexafluorophosphate, 100 gr 100GR 1 A17196.22 ALFA AESAR 908.35 908.35 Clroura de Benzalconiu, 500 gr 250gr 2 ICNA0219015883 MP Biomedicals 151.19 302.39 D(+)rehalose cu continut redus de ioni de metal, dihydrate, 100 gr 100GR 1 CAYM20517-100 Cayman Chemical 654.85 654.85 Bromura de Hexadecyltrimethylammoium >98.0 % (T), 500 gr 500GR 1 0833-500G VWR CHEMICALS 219.24 Streptozotocina amestecata cu anomeri , 1 gr 1GR 1 CAYM13104-1 Cayman Chemical 661.41 661.41 Flacon 7mL sticla transparenta cu filet, pac 100 buc. 100BUC 3 702096 MACHEREY NAGEL 69.27 207.82 Capac cu filet pentru flacoane 7mL,d=15mm 100BUC 3 702114 MACHEREY NAGEL 60.86 182.57 Flacon 15mL sticla transparenta cu filet, pac 100 buc. 100BUC 3 702826 MACHEREY NAGEL 106.82 320.46 Capac cu filet pentru flacoane 15mL,d=18mm 100BUC 3 702115 MACHEREY NAGEL 86.75 260.25 Flacon 22mL sticla transparenta cu filet, pac 100 buc. 100BUC 3 702132 MACHEREY NAGEL 89.34 268.02 Capac cu filet pentru flacoane 22mL,d=20mm 100BUC 3 702059 MACHEREY NAGEL 129.48 388.44 Casetă de dializă Slide-A-Lyzer, 10K MWCO, 3mL, 10 casete/pac. 10buc 2 514-0172 Thermo Fisher Scientific 771.90 1543.80 Casetă de dializă Slide-A-Lyzer, 10K MWCO, 12 mL, 8 casete/pac 8buc 2 514-0173 Thermo Fisher Scientific 915.08 1830.15 Teste glicemie Accu-Check Active, set 50 bandelete 50BUC 10 4015630064069 Accu-Chek Active 79.30 793.00

Număr anunț
DA28428961
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.540 RON
Valoare atribuită
8.540 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.540 RON

din 8.540 RON estimat