Atribuită Cumpărare directă

Pachet ce sa contina 20 bucati Oglinzi Rutiere cu Diametru de 80 cm. Oglinzile rutiere ambalate individual sa fie livrate cu sistem de prindere pentru stalpi de sustinere, stalpii de sustinere nu sunt inclusi.

Număr anunț
DA28436013
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
35121800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.240 RON
Valoare atribuită
7.240 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.240 RON

din 7.240 RON estimat