Atribuită Cumpărare directă

10 buc. : indicator rutier reflectorizant octagonal, Stop 600 mm si 10 buc. stalp de sustinere din teava zincata la 3 m inaltime cu brida de prindere in beton si capac de etansare din plastic la partea superioara. Transport inclus in pret.

Număr anunț
DA28355976
Autoritate contractantă
Comuna Odobesti (Primaria Comunei Odobesti) (CUI 4402698)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat