Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de exploatare și asistență pentru sisteme software și hardware (cronometrare și înregistrare baze de date) pentru competiția sportivă organizată de către F.R.N.P.M. - Campionatul Național de înot, pentru cadeți, care se vor desfășura între 14-18.07.2021. Serviciile vor fi prestate la locația de desfășurare a competiției sportive - Bazinul descoperit din cadrul Complexului Național Sportiv ”Lia Manoliu”, potrivit programului comunicat în prealabil Prestatorului. Cantitate: maximum 9 (nouă) reuniuni.
- Număr anunț
- DA28382635
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONICA INDUSTRIALA SI AUTOMATIZARI SRL (CUI 15327192)
- Cod CPV
- 72250000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.550 RON
- Valoare atribuită
- 17.550 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.