Atribuită
Cumpărare directă
Cleme PPR duble fixare țeavă 25, Cot PPR 20 x 1/2" cu filet exterior, Teu PPR redus 25 - 20 - 25, Mufa PPR 25, Cot PPR 25 x25x 90 grade, Mufa redusa zinc 1"1/4-3/4 cu filet interior, Mufa redusa zinc 1"-3/4 cu filet interior, Racord olandez PPR 25x3/4 cu filet exterior, Teava PPR cu fibra compozita 25, Teava PPR 20 cu fibra compozita , Calorifer/radiator din otel 22K x600 x1200MM, Diblu din plastic cu surub 8 x 80 mm, Corp 60 x 60 cm aplicat pentru tuburi led cu alimentare la ambele capete, complet echipat.
- Număr anunț
- DA28391445
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- CUASAR IMPEX SRL (CUI 8488994)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.