Atribuită
Cumpărare directă
Balamale sudabile, 2 buc./set – 10 seturi; conector filet interior Ø32 mm – 2 buc.; cot Ø 32 mm – 2 buc.; teu PE Ø 25 mm – 2 buc.; bride prindere PE 32 mm – 4 buc.; bride prindere PE 25 mm – 6 buc.; conector PE 25 mm filet exterior – 6 buc.; conector PE Ø 25 mm filet interior – 8 buc.; Robinet trecere ¾ - 2 buc.; redus 1 tol ¾ - 4 buc.; colier 1 tol – 25 buc.; PE Ø 25 – 5 ml. Furtun apa , diametru ¾ toli – 100 ml; bride din plastic, culoare alb, dimensiune 4,8*200 mm – 1 set; bride din plastic, culoare negru, dimensiune 3,6 mm – 1 set; Robinet dimensiune 1 tol – 3 buc.; silicon pentru plastic – 1 buc.; record plastic – 2 buc.; colier metalic pentru furtun ¾ - 15 buc.; conector furtun, dimensiune 1 tol – 2 buc.; conector PE, diametru 25 mm – 4 buc.; stut furtun ¾ ‘’, material bronz – 4 buc.; adaptor, dimensiune ¾’’ - 5 buc.; piesa bransare, dimensiune ¾ ‘’- 3 buc.
- Număr anunț
- DA28446146
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253 RON
- Valoare atribuită
- 1.253 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.