Atribuită
Cumpărare directă
Materiale pentru instalatii de apa si canalizare: Furtun ¾ - 100ml ; teu egal furtun ¾ - 12buc; aspersor cu impuls rotativ - 10buc ; robinet nr.1 3/4’ - 2buc ; niplu ¾” - 2buc; cupla racord retea ¾” - 1buc; colier metal furtun 3/4” - 25buc; cupla bransare automata ¾” - 40buc ; cupla bransare robinet ¾” - 5buc; distribuitor robineti 4cai ¾” - 2buc; distribuitor robineti 2cai ¾” - 1buc.
- Număr anunț
- DA28409093
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.188 RON
- Valoare atribuită
- 1.188 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.