Atribuită Cumpărare directă

Servicii hoteliere la hotel Continental Forum Arad in perioada 31 iulie - 1 august 2021. Cazare fara mic dejun pentru sportivi și staff AFC UTA Arad (30 de persoane)

Număr anunț
DA28480887
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.485 RON
Valoare atribuită
10.485 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.485 RON

din 10.485 RON estimat