Atribuită Cumpărare directă

Servicii de alimentatie publica la Continental Forum Arad pentru sportivi și staff AFC UTA Arad seniori in perioada 31 iulie - 1 august 2021, 3 mese, intrare cu cină în 31 iulie și ieșire cu prânz în 1 august. (30 de persoane)

Număr anunț
DA28480805
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat