Atribuită Cumpărare directă

Cazare a unora dintre membrii Orchestrei Romane de Tineret privind repetitiile acesotra pentru Proiectul „Romania in lume - Concert la Berlin” din data de 07.08.2021 in sala KonzerHaus.

Număr anunț
DA28449974
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.572 RON
Valoare atribuită
2.572 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.572 RON

din 2.572 RON estimat