Atribuită Cumpărare directă

Servicii hoteliere la hotel Continental Forum Arad in perioada 17 - 18 iulie 2021. Cazare fara mic dejun pentru sportivi și staff AFC UTA Arad seniori (26 de persoane x 1 noapte)

Număr anunț
DA28402839
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.640 RON
Valoare atribuită
3.640 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.640 RON

din 3.640 RON estimat