Atribuită Cumpărare directă

in conformitate cu legislatia in vigoare referat nr. 7705/23.07.2021 perioada 01.08.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA28453675
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.563 RON
Valoare atribuită
7.563 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563 RON

din 7.563 RON estimat