Atribuită
Cumpărare directă
rechizite conform necesar/oferta: XEROX A4 -30 TOP,REZERVE PILOT -5 SET,CAPSE 24/6 -20 CUT,AGRAFE MICI -10 CUT, AGRAFE MIJL -10 CUT,DOSAR PVC -50 BUC,FOLIE PROT-1 SET,CORECTOR PIX-2 BUC, SEPARATOARE DOCUMENTE-2 SET,BATERII R3-12 BUC,PLIC C6 -100 BUC,PLIC C5 -100 BUC, PLIC C4 -150 BUC, PLIC BURDUF -100 BUC,PIX -40 BUC,STICK -3 BUC,BIBLIORAFT -15 BUC,PIX -4 BUC,XEROX A4 -20 TOP,PLIC DL CU FEREASTRA -1000 BUC,CARTON A4 -1 TOP,MOUSSE -2 BUC,BURETIERA -3 BUC,POST-IT -10 BUC,MAPA PLASTIC -5 BUC.
- Număr anunț
- DA28468341
- Autoritate contractantă
- Comuna Beceni (CUI 3662568)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.685 RON
- Valoare atribuită
- 1.685 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.