Atribuită
Cumpărare directă
CONTAINER ARHIVARE -20 BUC,XEROX A4 -10 TOP,CONTAINER ARHIVARE -20 BUC,BIBLIORAFT -10 BUC,DOSAR INCOPCIAT -50 BUC, FOLIE PROT-1 SET,CAPSE 24/6 -2 CUT,REG CASA AUTOCOP -2 BUC ,XEROX A4 -15 TOP, DOSAR INCOPCIAT -50 BUC,PLIC SILICONIC -200 BUC,PIX -20 BUC, AGRAFE -10 CUT,BIBLIORAFT -5 BUC,SETA RO+UE -4 BUC,BATERII R3+R6 -12 BUC,CAPSATOR -1 BUC,AGENDE -1 BUC.
- Număr anunț
- DA28386352
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265 RON
- Valoare atribuită
- 1.265 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.