Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv administrare oxigen, pentru pacienti suspectati sau confirmati cu boli cu transmitere virala, cu filtru (Filtamask) Set masca oxigen cu filtru + tub conector (37 gr, L= 2.1 m si diametrul exterior=5.6 mm) Mască oxigen, din PVC special, moale si flexibila care combină un sistem de administrare de oxigen cu un mediu de filtrare pentru porturile de expir (eficienta bacteriana si virala - 99.999%), destinată folosirii la pacienţii care pot fi o sursă de patogeni infecţioşi aerosolizaţi şi care necesită oxigen suplimentar. Prevazuta cu tub conector de oxigen cu lungimea de 2 m si cu filtru incorporat pe ambele parti ale mastii. Prevazuta cu elastic de prindere sub urechi pentru a preveni posibilele trauma. Greutatea mastii - 28 g, masca avand urmatoarele dimensiuni: H=113 mm, l=112 mm. Fara ftalati Ambalaj individual, secundar si de transport. De unică utilizare. Etichetare pe ambalaj: denumirea produsului în limba română, dimensiunea, cod produs, nr lot, data fabricării, data expirării, denumirea producătorului şi adresa, marcaj CE. Certificat ISO de calitate.

Număr anunț
DA28394681
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat