Atribuită
Cumpărare directă
150 buc-Circuit anestezie Compact 22mm,cu balon de 2L - Adult, tubulatura extensibila, lungime 2m - piesa in Y cu port monitorizare luer lock - tub extensie 1,5m - balon de 2L - accesorii: un conector 22M-22M - de unica folosinta 100 buc-Circuit anestezie Compact 15mm, cu balon de 1L, pediatric; - ram de inspir/expir de 2m - d = 15mm, - lungime extins 2m, - capacitate balon = 1L, - tub extensie 1,5m - port monitorizare - accesorii: un conector drept 22M-22M Produs fabricat in camere curate, 30 buc-0.5 L - Balon rezervor (calibrare) cu sistem anti-ocluzie, pentru copii. Baloane ventilatie cu conector standard de 22F/15F si valva antiocluziva, in conformitate cu standardele ISO - 0,5L cu conector 15F, Nu contin latex Produs de unica folosinta, nesteril Inscriptionare clara pe ambalaj a calitatii de unica folosinta, a modului de sterilizare, data fabricatiei, data expirarii, nr. de lot si marcaj CE Mod de ambalare: 10 bucati/cutie Producator: Intersurgical (Marea Britanie) 30 buc-1L - Balon rezervor (calibrare) cu sistem anti-ocluzie, pentru copii. cod produs 2805000 - 1 L cu conector 15F, cod produs 2811000, Nu contin latex Produs de unica folosinta, nesteril Inscriptionare clara pe ambalaj a calitatii de unica folosinta, a modului de sterilizare, data fabricatiei, data expirarii, nr. de lot si m 30 buc-2 L -Balon rezervor (calibrare) cu sistem anti-ocluzie, pentru adulti, 22F Marcaj CE in conformitate cu standardul ISO 13485 Producator: Intersurgical - Marea Britanie
- Număr anunț
- DA28367166
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.250 RON
- Valoare atribuită
- 13.250 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.