Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDAJ ELASTIC DE FIXARE A PANSAMENTELOR AUTOADEZIV 12CM/20M

Număr anunț
DA34510212
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.435.828 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.435.828 RON