Atribuită Cumpărare directă

Canapea consultatii CC01 rosu 2 buc x 651.26 Masa instrumentar inox cu manere orizontale si bol 1 buc x 647.06 Suport perfuzie fix 1 buc x 176.47 Scaun office rosu 3 buc x 294.12 Banca sala asteptare cu 4 locuri cu delimitare rosu 3 buc x 579.83 Scaun recolta rosu 1 buc x 449.58 TOTAL = 5197.48 LEI

Număr anunț
DA28477613
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA SEACA (CONSILIUL LOCAL VALEA SEACA) (CUI 4277951)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.197 RON
Valoare atribuită
5.197 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.197 RON

din 5.197 RON estimat