Atribuită Cumpărare directă

servicii it si inchiriere copiator

Număr anunț
DA28313741
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
Furnizor / câștigător
BESTBYTE SYSTEMS SRL (CUI 13705399)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.962 RON
Valoare atribuită
1.962 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.962 RON

din 1.962 RON estimat