Atribuită
Cumpărare directă
Clasa de securitate EN-1 în concordanta cu CSN EN 1143-1+A1:2009 Dimensiuni exterioare: Î x Lx A 435x435x445 mm Dimensiuni interioare: Î x Lx A 365x365x355 mm Sistem de închidere: mecanic cu 2 chei, siguranta împotriva efractiei fizice clasa EN-1, cu bolturi pe fiecare latura Greutate: 55 kg Seif antiefractie cu inchidere mecanica de siguranta. Clasa de securitate EN-1 în concordanta cu CSN EN 1143-1+A1:2009 Tip seif: seifuri antiefractie, corp format din perete dublu Grosime usa: 50 mm, grosime foaie usa 10 mm Rezistenta la foc: izolatie speciala antifoc pe întreg perimetrul corpului Închidere: armura speciala antiefractie cu cheie de acces în duplicat Bolturi: pe trei laturi Ancorare: posibiltate de ancorare în podea
- Număr anunț
- DA28391483
- Autoritate contractantă
- Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
- Furnizor / câștigător
- ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI 21537911)
- Cod CPV
- 44421300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.