Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE DE INTRETINERE SI DE CURATENIE 1 DOMESTOS PINE 5L 3 37.82 2 MASTI PROTECTIE 3 PLIURI 3 STRAT 50/SET 14 29.41 3 FINO SAC MENAJ 60L 30 4.20 4 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN ^DEZINFECTANT 5L 1 205.88 5 K-SEPT GEL DEZINFECTANT 5L 1 163.87 6 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 10L 1 243.70 7 DEZINFECTANT SUPRAFETE HYGIENIUM PULVERIZATOR 750ML 2 15.13 8 BICLOSOL 3 GR 300 TABL 10 49.58 9 SAPUN LICHID FIORE 4L 2 37.82 10 DOMESTOS DEZINFECTANT 5L 4 37.82 11 ARO LAVETE BUMBAC 35*55 CM 4 7.98 12 ASEVI DETERGENT PARFUMAT 5L 4 49.58 13 ARO MP ROLA PROFESIONALA 100ML 2 STR 23 10.50 14 500ML CLIN GEAMURI PULV 5 6.30
- Număr anunț
- DA28368751
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU SEVER” MOINESTI (CUI 29097000)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 11.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.