Atribuită
Cumpărare directă
Montaj centrala termica murala , avand puterea de maxim 24kw, pretul contine demontatul centralei existente, achizitia si montajul fitingurilor necesare efectuarii racordarii(daca este cazul) ,autorizatia de functionare a centralei.Procurarea materialelor, transportul ,manopera si manipularea acestora sunt incluse in pret. Centrala termica cu tiraj fortat Motan Kplus C22 SPV 23 MEF are o putere termica de 23 kW, functioneaza pe combustibil gazos, se aplaseaza mural, are tiraj fortat, face parte din gama centralelor conventionale si este destinata pentru incalzire si preparare apa calda menajera (prin intermediul unui schimbator de caldura secundar cu 12 placi). COMPACTA - adaptata nevoii de spatiu din orice locuinta; Ideala pentru apartamente de bloc si alte locuinte care nu dispun de cos de evacuare a gazelor arse; Schimbator de caldura secundar cu 14 placi; Pompa de circulatie Low-Energy Tiraj fortat; Hidrobloc din bronz si tevi din Inox Afisaj LCD Sistem performant de auto-diagnoza Putere nominala: 23 kW; Randament la putere nominala: 93%; Marcaj "CE", avand libera circulatie in Comunitatea Europeana. PENTRU CENTRUL MATERNAL.
- Număr anunț
- DA28456104
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.020 RON
- Valoare atribuită
- 3.020 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.