Atribuită
Cumpărare directă
REVIZIE CLIMATIZARE PENTRU INSTALATII COMPLEXE FORMATE DIN CHILLER/CTA .SE VOR VERIFICA FUNCTIONARE ECHIPAMENTELOR; VERIFICAREA STARII FILTRELOR , VERIFICAREA FUNCTIONARII VENTILATOARELOR , VERIFICAREA CONDENSULUI, VERIFICAREA STARII USILOR DE ACCES SI GARNITURILE DE ETANSARE, VERIFICAREA STARII CONDUCTELOR PENTRU APA/FREON , VERIFICAREA STARII CONDESATOARELOR/VAPORIZATOARELOR , VERIFICAREA PRESIUNII PE CIRCUITUL FRIGORIFIC, VERIFICAREA JURNALULUI DE ALARME, VERIFICAREA VALVELOR DE SENS ,ETANSEITATEA INSTALATIEI;AUTOMATIZAREA ECHIPAMENTELOR;POMPELE DE CIRCULATIE;PARAMETRI DE FUNCTIONARE;TENSIUNI DE ALIMENTARE.PRETUL ESTE PE LUNA CALENDARISTICA. . CONDITII CF CONTRACT
- Număr anunț
- DA28345001
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 42512000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.