Atribuită Cumpărare directă

DEMONTAT+MONTAT APARAT DE AER CONDITIONAT,PRETUL INCLUDE VERIFICAREA NOULUI APARAT INCLUSIV COMPLETAREA CU FREON.

Număr anunț
DA28338953
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat