Atribuită
Cumpărare directă
1 07811450006 vaselina de ungere DIVINOL Fibrous 2 BUC 1.00 22.44 22.44 4.26 2 10W30API06L ULEI HONDA 0.6 L BUC 1.00 21.01 21.01 3.99 3 Manopera service CJ BUC 4.00 84.03 336.12 63.86 4 91201Z0T801 SEMERING 25X41X6 BUC 1.00 18.49 18.49 3.51 5 T90EP2 ULEI TRANSMISIE 1L L 2.00 10.08 20.16 3.83 6 33503 CABLU MOTOR GF3/G85/GF2 /BENZINA BUC 1.00 50.42 50.42 9.58 7 46779A CABLU AMBREIAJ G55 1360X1100X1.9 BUC 1.00 33.61 33.61 6.39 8 176946 AMBREIAJ BUC 1.00 752.10 752.10 142.90 9 13310ZCW960 VIBROCHEN BUC 1.00 1,130.25 1,130.25 214.75 10 38397 PANA BUC 1.00 25.21 25.21 4.79 11 11381Z1T701 GARNITURA BUC 1.00 35.29 35.29 6.71 12 11089 LEVIER BUC 1.00 74.79 74.79 14.21
- Număr anunț
- DA28440386
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.519 RON
- Valoare atribuită
- 2.519 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.